KONST / Litografier / Serigrafi 7495026
nr 749 5026
Serigrafi
osignerad, Niki Saint Phalle, 57x44
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:34:59
26/3 15:45:03
700 kr
26/3 17:29:58